"Blu-ray", birçok teknoloji ve eğlence sektörü liderlerinin bir araya gelerek oluşturduğu topluluğun geliştirmek ve yeni jenerasyon optik medyaları belirlemek için yürüttükleri projedir. Blu-ray teknolojisinin tüm işlerinden Blu-ray Disc Association (BDA, Blu-rak Disk Topluluğu) sorumlu. Blu-ray gelişimine ortak olan firmalardan bazıları Apple, Dell, HP, JVC, LG, Panasonic, Pioneer, Philips, Samsung, Sony ve TDK olarak sıralanabilir.

Blu-ray Disk çoğaltan DUBLICATOR cihazlarımızla 25 GB ve 50 GB Kapasiteli Blu-ray Diskleri kayıt edebiliyoruz.Hata kontrol yazılımları sayesinde hatalı yazılan veya fiziksel hata bulunan Blu-ray Diskler müşteriye ulaşmadan elenmiş oluyor.

Daha Ayrıntılı bilgi için Teknik ekibimizden bilgi alınız.

 

Blu-ray Disk teknolojisi yüksek kaydetme kapasitelesi ile daha kaliteli videoların saklanmasını ve dağıtılmasını amaçlıyor. 1920×1080 çözünürlükte progressive (ilerlemeli, tüm piksellerin aynı anda güncellenmesi) olarak iki saat uzunluğundaki filmler yüksek kalitede resim ve ses bilgisiyle bir tane BD'ye kaydedilebilmekte. Blu-ray Disk 25 GB ve 2 katmanlı 2 X 25, 50 gb kapasiteye ulaşmaktadır