------------ÖZEL ÜRETİM USB BELLEK ÖRNEKLERİ

USB Belleklerin Çoğaltımını yapıyor ve firma logosu, firma bilgilerinizi basıyoruz. USB Bellek üzerinde Kullandığımız Baskı Tekniği USB Belleğinin yüzeyine göre farklılık Göstermektedir.

 

Usb Belleklerde Baskı harici özel üretimlerde yapılmaktadır. Bunlara örnek olarak yandaki resim galerimizdeki ufak resimleri tıklayarak daha net bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Kullandığımız Baskı Teknikleri Ve Malzemelerimiz

 

Tampon Baskı : 4 renge kadar baskı yapılabilmekte fakat ideal ve sorunsuz bir baskı isteniyorsa bu baskı tekniğinde 2 renkten fazlası tercih edilmemelidir.

Damla Etiket : Bazı USB bellekler üzerindedDamla etiketle birlikte gelmektedir. Bu modellerin etiketleri sökülerek yerlerine yeni yapılmış damla etiket uygulanır.  Bu baskı türünde renk problemi yoktur.

 

Metal  Etiket : Bazı USB bellekler üzerinde metal  etiketle birlikte gelmektedir. Bu Modellerin Etiketleri sökülerek yerlerine yeni yapılmış Metal etiket uygulanır. Renk problemi metal üzerine dijital baskı uygulaması yapıldığı uygulamalarda bulunmamaktadır. Fakat metal etiket üzerine serigraf baskı uygulamalarında iki rengin üzerine çıkılmaması tavsiye edilir.