Web Tasarım :

Başlangıçta tasarım dünyasındaki belki de getirisi en yüksek ve en fazla dönüşü sağlayan kalıcı reklamın en önemlisidir... Web tasarım yıllar geçse de adınızı internet ortamında gösteren, çok küçük meblağlara sizi reklam olarak tanıtan bir araçtır aslında.

"Web sayfası" denince akla gelen ve akılda kalıcı materyaller şunlardır;

  1. Renk uyumu
  2. Animasyon düzeni
  3. Doğru ve ulaşıma yönelik linkler
  4. İçeriği tam anlatan yazılar
  5. Düzgün ve kullanıcıyı sıkmayan formlar


İletişimin ve internetin bu kadar geliştiği ve geleceğin gerçek reklam alanı olan internet dünyasında bir web siteniz yoksa, tam anlamıyla reklam yapmış ve büyük bir şirket olarak görülmüyorsunuzdur. Bu anlamda web sitenizde olması gereken ve kullanıcıya sağlanabilecek kolaylıklar ise; arama motorları optimizasyonun doğru yapılması, site içeriğinde eklenen yazı, resim, flash animasyon ve renklerin kullanım şekli ile birlikte sonradan düzenlenebilecek biçimde hazırlanmasıdır. Klasik kaçan, "Biz size tasarım yapalım, siz seçin" mantığının dışında isteklerinizi ve beklentilerinizi anlatan tasarımlar daha iyi olacaktır.

"Web tasarım" nedir diye düşünmek yerine, ne için ve ne amaçla yapıldığı daha önemlidir. Bizler web tasarımın müşterinin isteklerini anlatan yazılar, formlar ve animasyonlardan olmasına özen gösteriyoruz. Kendimizi övmüyoruz. Bu işte neyin nasıl olduğunu iyi bilen, amaca değil hedefe yönelik işler yaptığımız için profoyonelliğin kavramını iyi belirlemiş sizi hedeflerinize ulaştırabilecek bir web sitesi yapıyoruz.
<<<Referanslar>>>

 

Video Animasyonlar:


Arayüz Tasarımları

CD-DVD Üzeri Baskı tasarımları:


1) Kurumsal Tanıtım CD leri Görsel diyalogun en etkili anlatım dili. Firmanıza özel A’ dan Z’ ye tanıtım filmi.

2) Kurum içi yönlendirme CD' leri Özellikle kurumunuzun iç yapısındaki iletişimi sağlar. Yönlendirme CD' leri; Merkezinize herhangi bir yerde bulunan bayilerinize, mümessillerinize açılan yeni bir departmanı tanıtmak veya yeni yöneticileri, değişen şirket politikalarını görsel olarak aktarmak için kullanılan son derece etkili ve çağdaş bir yöntemdir.

3) Digicard Özel Tasarım CD Rom’ ları - Digicard (business card) Rakiplerinizden bir adım öne geçmenizi ve teknolojik prestijinizi yansıtmanızı sağlayacak size özel tasarımdır. Normal kartvizit boyutlarında kesime sahip olan CDROM olmakla birlikte,sesli, görüntülü, müzikli, interaktif dijital imajınız.

4) Eğitim CD ' leri: Artık klasik metotların dışına çıkma zamanı! Kuruluşunuzda çalışan personelinizi eğitmek için ne kadar zaman, ne kadar para harcıyorsunuz? Ya da, yeni geliştirdiğiniz bir ürünü bayilerinize tanıtabilmek, işleyişini anlatabilmek için neler yapıyorsunuz? Uzmanlara göre; eğitimde ya da tanıtımda görsel anlatım, hafızalarda % 80 daha fazla etki etmektedir.